عوامل موثر بر قیمت کابینت و کمد دیواری       1396/07/26
ز نطر ما به عنوان متخصص کابینت و طراحی کابینت چند عامل مهم در قیمت پیشنهادی کابینت کارها وجود داره
 

انواع مدل کابینت آشپزخانه بازار       1396/07/14
منظورشما از جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه چیه؟ طرح کابینت؟ رنگ کابینت؟ بافت کابینت؟ جنس کابینت؟ براق و مات بودنش؟ یا کلاسیک و مدرن بودنش؟ همه اینا با هم میشن انواع مدل کابینت ام دی اف ...
 

تشخیص کابینت ساز و ام دی اف خوب - از کجا کابینت بخرم ؟       1396/07/14
تشخیص کابینت ساز و ام دی اف خوب - از کجا کابینت بخرم ؟ ممکنه برای خرید کابینت به فروشگاه های زیادی مراجعه کرده و برای انتخاب سر در گم شده باشید ، ما یه راه کار کلی برای خرید کابینت به شما ارائه می کنیم ...
 

چرا قیمت کابینت تو جاهای مختلف انقدر با هم اختلاف داره ؟       1396/07/14
تفاوت قیمت کابینت های ام دی اف برای آشپزخانه دلایل مختلفی داره که شما باید قبل از خرید کابینت ام دی اف دلیل اونها رو بدونید.
 

15 تفاوت کابینت کلاسیک ( ممبران - وکیوم) و مدرن       1396/07/14
تفاوت کابینت کلاسیک ( ممبران - وکیوم - پی وی سی - ابزار خورده و... ) و مدرن (ملامینه - هایگلاس و ... )
 

همه چیز در مورد کابینت های گلاس و براق       1396/07/14
درباره کابینت هایگلاس، پلی گلاس، براق، خش و لکه افتادنش، ترک و ایرانی و خارجی، انتخاب مدل و رنگ و دستگیره کابینت آشپزخانه های گلاس به همراه عکس های کابینت ایرانی
 

تفاوت سینک روکار و توکار چیست؟       1396/07/14
فرق سینک توکار و روکار از نظر فنی و ظاهری چیه و کدوم بهتره و کدوم رو انتخاب کنم ؟
 

چرا کابینت کارها بدقول هستند /کابینت ساز خوش قول داریم       1396/07/14
کابینت ساز خوش قول هم داریم ولی اونا هم یه وقتایی بد قول میشن ، اصلا بدقولی یه جورایی جزو جدا نشدنیه کارهای سفارشیه ، اگه یه کت وشلوار به یه خیاط سفارش بدین متوجه میشین ، اونا هم تو این قضیه مشهورن.
 

محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه / چگونه قیمت کابینت رو محاسبه کنم ؟       1396/07/14
قیمت کابینت آشپزخانه چطور حساب می شود ؟
 

قرارداد خام کابینت       1394/09/20
قرارداد خام کابینت
 

انواع کابینت       1394/02/09
نگاهی به آشپزخانه های مختلف بیندازید! بی گمان اولین چیزی که در آن محوطه، نظر شما را به خود جلب خواهد نمود کابینت های آشپزخانه است.همگی اذعان داریم که در اکثر آشپزخانه ها، قسمت زیادی از فضا به کابینت ها اختصاص داده می شود. در حقیقت با نصب کابینت ها و اختصاص دادن فضای زیادی به آنها، نوعی فضاسازی انجام می گیرد که بدین طریق می توان فضای مناسب و بیشتری جهت نگه داری سایر لوازم آشپزخانه ایجاد کرد. با توجه به این کاربرد و اهمیت آنها در دکوراسیون آشپزخانه، به نظر می رسد التفات خاصی نیز به طراحی این بخش از خانه مبذول بدارید.
 

کابینت خوب کابینت بد       1394/02/09
یک کابینت خوب و با دوامی بالا در قلب خانه شما نقش مهمی را در زیبایی و کارآیی آشپزخانه شما و خانه شما ایفا می‌ نماید. در نتیجه شناخت دقیق تمام اجزای تشکیل دهنده ی یک کابینت در آشپزخانه نقشی بسیار مهم در انتخاب یک کابینت مناسب برای شما خواهد داشت.
 

روان شناسی رنگها در طراحی کابینت       1394/02/09
مهم‌ترین نقش در طراحی و دکوراسیون داخلی، بر عهده رنگ ها می باشد. رنگ‌ها دارای معنی هستند و منعکس کننده نوع احساس ما هستند. رنگ ها دارای نیروی خاصی هستند و هر یک از طیف ها یک احساس عمیق را در محیط القا می کنند. هر رنگ تاثیر فیزیكی و روحی خاصی را بر روی بیننده می گذارد و افراد واكنش های متفاوتی نسبت به رنگ های مختلف از خود نشان می دهند. روانشناسی رنگ ها در دنیای تجاری امروز از اهمیت خاصی برخوردار است و می توان اظهار داشت كه هر چیزی را كه در اطراف خود می بینیم به گونه ای در ارتباط مستقیم با این علم است
 

کابینت آشپزخانه سفید و مدرن       1394/02/09
سفید از آن دسته رنگی هایی است که بخوبی با هر رنگ دیگری هماهنگ میشود ولی در طراحی دکوراسیون داخلی در اکثر موارد سفید را با رنگ های نقره ای و مشکی و یا اصولا رنگ های تیره ست می کنند تا زیبایی رنگ سفید بیشتر به چشم بیاید. در مدل کابینت هایی هم که در این بخش تصاویر آنها را مشاهده می نمایید از این قانون تبعیت شده است و در کنار رنگ سفید ، رنگ های تیره مثل مشکی و قهوه ای دیده میشوند.
 

چرا طراحی دکوراسیون داخلی مهم است؟       1394/01/24
دکوراسیون داخلی چیست ؟ براساس معنی مندرج در لغت نامه آکسفورد، دکوراسیون داخلی عبارت است از: «هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه». با این حساب همه ما هنگامی که خانه خود را تزئین و درباره بهترین چیدمان مبلمان منزل‌مان فکر می‌کنیم، نقش یک دکوراتور داخلی را بر عهده می‌گیریم. با این‌همه، دکوراسیون داخلی همانند سایر هنرها، دارای سبک و ریزه‌کاری‌های متفاوتی است که براساس سلیقه‌ها و نیازهای دوران، دستخوش تغییر می‌شوند
 

طراحی و دکوارسیون و اجرای بزرگترین رستوران‌گردان دنیا در برج میلاد تهران       1393/11/21
رستوران گردان این برج بزرگ‌ترین رستوران گردان جهان است که بخش متحرک آن در هر ساعت ۳۶۰ درجه می‌چرخد تا بازدیدکنندگان امکان تماشای تهران در تمام جهت‌ها را داشته باشند.
 

رنگها با خواندن این مقاله متخصص انتخاب رنگ شوید       1393/11/21
الف- نوع رنگها رنگها به سه دسته اصلی تقسیم میشوند : 1- رنگهای پایه 2- رنگهای ترکیبی دو تایی 3- رنگهای ترکیبی سه تایی رنگهای پایه شامل : قرمز و زرد و آبی . مشخصه این رنگها این است که با ترکیب هیچ رنگی به این رنگها نمی توان رسید.همه رنگهای دیگر حداقل شامل یکی از این سه رنگ هستند .
 

لترون چیست؟       1393/11/21
لترون را شرکتی آلمانی د‌ر سال ۱۹۶۳ میلاد‌ی د‌ر یک کارخانه صنعت و کاغذ و لاک اختراع کرد‌، د‌ر آن زمان طراحی لترون ماشینی بود‌ و امروزه توسط د‌ستگاه‌های تمام اتوماتیک تولید‌ می‌شود‌. این نوع روکش تولید‌ی بالغ بر ۱۵۰ میلیون مترمربع د‌ر سال می‌شود‌ و بیشترین مقد‌ار مصرف د‌ر روکش‌های صنایع چوبی د‌ر ۵ قاره د‌نیا را د‌اراست‎.
 

انواع کابینت       1393/11/21
نگاهی به آشپزخانه های مختلف بیندازید! بی گمان اولین چیزی که در آن محوطه، نظر شما را به خود جلب خواهد نمود کابینت های آشپزخانه است.همگی اذعان داریم که در اکثر آشپزخانه ها، قسمت زیادی از فضا به کابینت ها اختصاص داده می شود. در حقیقت با نصب کابینت ها و اختصاص دادن فضای زیادی به آنها، نوعی فضاسازی انجام می گیرد که بدین طریق می توان فضای مناسب و بیشتری جهت نگه داری سایر لوازم آشپزخانه ایجاد کرد. با توجه به این کاربرد و اهمیت آنها در دکوراسیون آشپزخانه، به نظر می رسد التفات خاصی نیز به طراحی این بخش از خانه مبذول بدارید. طراحان دکور معتقدند که طراحی کابینت آشپزخانه نقش مهمی در دکوراسیون ان دارد . امروزه بنابر افزایش تقاضا، انواع و اقسام مدل ها، طرح ها و رنگ های مختلف کابینت در بازار موجود است. اگر شما به عنوان یک خریدار، به مغازه های مرتبط با کابینت ها سری بزنید، بی شک به علت فراوانی گزینه های مورد انتخاب، سردر گم خواهید شد چه رنگی ؟ چه طرحی؟ چه مدلی ؟
 

روان شناسی رنگها در دکوراسیون       1393/11/21
مهم‌ترین نقش در طراحی و دکوراسیون داخلی، بر عهده رنگ ها می باشد. رنگ‌ها دارای معنی هستند و منعکس کننده نوع احساس ما هستند. رنگ ها دارای نیروی خاصی هستند و هر یک از طیف ها یک احساس عمیق را در محیط القا می کنند. هر رنگ تاثیر فیزیكی و روحی خاصی را بر روی بیننده می گذارد و افراد واكنش های متفاوتی نسبت به رنگ های مختلف از خود نشان می دهند. روانشناسی رنگ ها در دنیای تجاری امروز از اهمیت خاصی برخوردار است و می توان اظهار داشت كه هر چیزی را كه در اطراف خود می بینیم به گونه ای در ارتباط مستقیم با این علم است.
 


    صفحه 1 از 2 ( 21 ركورد )